21.01.2014

3 lata!

Dzisiaj mam małe święto :-) Barbarella skończyła 3 lata! Niewiarygodne, to już tyle czasu. Spoglądając w minione 36 miesięcy wiele się wydarzyło. I choć miałam kilka poważniejszych chwil zwątpienia, to wciąż tu jestem. Zdałam sobie sprawę, że nie mogłabym całkowicie porzucić bloga. To już pewnego rodzaju przyzwyczajenie, ale codziennie zaskakujące i inspirujące. Cieszę się, że mogę tu być, ciągle poznawać nowe osoby, dzielić się częścią mojego świata. Dziękuję, że tutaj zaglądacie, za wszystkie komentarze - po prostu, za Waszą obecność. I mam nadzieję, że nadal będziecie :-)

Przez trwające obecnie zaliczenia, nie mam kompletnie czasu, aby cokolwiek upiec. W weekend chcę to nadrobić, bo urodziny bloga zasługują na słodkie uczczenie.
Na szczęście udało mi się już zaliczyć kilka przedmiotów, zawsze to o kilka mniej ;-) Ale reszta jeszcze czeka na szczęśliwy finał.
Do napisania :-))

P.S. Zima oficjalnie przybyła!

13 komentarzy:

 1. 100 lat dla Barbarelli :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję tych trzech lat i obyś była tutaj jak najdłużej ;) Jesteś dla mnie jakąś taką ostoją spokoju... bardzo lubię tu zaglądać, kiedy mam zły humor... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A... zapomniałam dodać, że życzę powodzenia na wszystkich zaliczeniach, ja też mam tego od groma (jeszcze 6) i się stresuję, uczę czytam, łatwo nie jest, ale będzie dobrze, bo to jest w końcu to! Nie wiem, czy pamiętasz nasze mejle, ale dużo mi wtedy dały!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło czytać takie słowa, dziękuję! I mam nadzieję, że wciąż będziesz odnajdywać u mnie tę chwilę spokoju ;-)
   Ja Tobie również życzę powodzenia! Świetnie, że właśnie ten kierunek Ci odpowiada, bo jeśli to jest to, co nas naprawdę interesuje, to każdy egzamin uda się zdać! Owszem, pamiętam nasze maile i bardzo się cieszę, że mogłam Ci pomóc! :-))

   Usuń
 4. No to nie pozostaje mi nic innego jak złożyć gratulacje ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję takiego wspaniałego święta i oby takich było jeszcze więcej :*
  Do mnie też dziś przyszła zima :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! I dzięki za Twoją obecność tutaj! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. u mnie mróz już jest i powoli pojawia się śnieg, także zima idzie :)
  gratuluję 3 lat! życzę oczywiście kolejnych :)

  OdpowiedzUsuń
 8. no to pozostaje mi pogratulować! 3 lata to dużo czasu :)
  czekam na weekendowy wypiek! :)

  OdpowiedzUsuń