12.04.2014

Przysmak twój, przysmak mój

Kiedy wąsiaty mruczek wytrwale próbuje dostać się do pokoju i to już od samego rana, to nie zawsze oznacza, że chce cię przywitać. Czasami nie chodzi o ciebie, a o doniczkę ze świeżo wyrośniętym owsem, który aż się prosi o skubnięcie. I na nic tłumaczenia, że musi jeszcze troszkę urosnąć. Bianka chce już, teraz! "pańcia dawaj tego owsa!".
Tak to było od wczoraj, aż dzisiaj dostała wymarzoną zieleninę. Rety, jakaż ona była szczęśliwa! Tak niewiele potrzeba kotu do szczęścia ;-)
Przysmak Bianki już poznaliśmy, czas na moją słodycz. Czekolada! dziś jej święto i rano zjadłam owsiankę z jej udziałem, a po południu kupiłam dwie tabliczki. Nowe wiosenne smaki Ritterek: z kremem karmelowym oraz z orzechami i bezami. Jestem ciekawa tych nowości :-)

Sobota z najlepszymi przyjaciółkami, kilka godzin od sklepu do sklepu, dużo rozmów, śmiechów, lody na deser. Niesamowicie udany dzień!

4 komentarze:

 1. Mój kocurek też zieleninkę je ;) Na balkonie w doniczce ma trawę posadzoną i codziennie rano prosi o wypuszczeni, co by ją poskubać.
  Co do tych czekolad, to tą karmelową jadłam - niebo! A tej z bezami szukam i znaleźć nigdzie nie mogę :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To czekolady dobrze się zapowiadają ;-) A tą z bezami kupiłam w Piotrze i Pawle, ale widziałam również w Inter Marche.

   Usuń
 2. Kocham szczypior i chyba też zasadzę w moim studenckim mieszkanku ;) Kurczę, mój organizm chyba sam wyczuł, że jest święto czekolady, bo na co dzień za nią nie przepadam, mogłaby nie istnieć, a dzisiaj tak mnie ciągnie, zjadłam już 2 paski :D Oj, dawno już nie miałam takiego beztroskiego dnia spędzonego w gronie przyjaciółek... Ostatnio widziałyśmy się przez kilka godzin w grudniu, takie uroki studiowania w różnych zakątkach kraju...

  OdpowiedzUsuń
 3. Skąd ja to znam? Ledwo posieję, to już się kotowate domagają zieleninki. :) Dzięki niej poszliśmy na kompromis i moje storczyki pozostają nietknięte.

  Pozdrawiam,
  jak-pies-z-kotami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń