02.04.2015

Great Day

Było fantastycznie! Genialne show, atmosfera, energia. Pojechałam z zamiarem świetnej zabawy i tak było. Przez cały dzień uśmiech nie schodził mi z ust i wybawiłam się w doskonałym towarzystwie nowo poznanej osoby. Gdyby nie ten koncert, pewnie nigdy byśmy się nie poznały, to było przeznaczenie :-). Zdjęć i filmików mam niewiele, ale na koncercie chodzi o zabawę i chłonięcie całym sobą każdej chwili. Zdecydowanie było warto! Tokio Hotel ma w sobie magię. Dziękuję i do następnego!

7 komentarzy:

 1. Aaaaaa, mi uśmiech nie schodzi z twarzy od tygodnia! Było cudownie ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze mieli w sobie magię. Na następny koncert zbieram na pakiet :D

  Fakt wiele się w niej dzieje i myślę, że każdy pod względem imprez, spotkań, czy podobnych rzeczach znajdzie coś dla siebie. Berlin to również moje ukochane miasto i nic mu nie dorówna. Dużo osób mnie widziało, dużo osób nie jest pewnych czy to ja :D Cóż, niestety nie da się tak ze wszystkimi spotkać. Poza tym jeśli ktoś mnie zna mógłby podchodzić wtedy łatwiej się jakoś rozpoznać, poznać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda. Też zbieram na pakiet, marzy mi się m&g :D.

   Usuń
 3. Ja mam nadzieję, że w końcu uda mi się spotkać z chłopakami:)

  W przyszłości chcę zamieszkać w Berlinie. Czuję, że tam jest moje miejsce :D
  Ja byłam, poszłam, potem znów byłam pod klubem i tak do końca już:) Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja by się spotkać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Berlin, Berlin... du bist so hässlich, wahr? Berlin, Berlin..." ;) Ja tam mieszkam z dala od syfu Berlinskiego. Nie dla mnie to miasto. :P

   Usuń
 4. Tokio! :D <3
  Oj tak, to był magiczny dzień :3
  A pakiet jest wart swojej ceny, zdecydowanie! Potwierdzone info ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wybaczę Ci, że się nie spotkałyśmy!

  OdpowiedzUsuń