29.02.2016

Żegnam zimę. Szykuje się wiosna

Minął cały luty w tempie błyskawicznym i dopiero w ostatni dzień zebrałam się do napisania tutaj. Wkroczyłam w ten miesiąc pełna optymizmu i energii, ale niestety nie było tak przez cały czas. Tak jak wspominałam na początku lutego, pierwsze tygodnie nowego roku były trudne i kilka następnych także nie należało do łatwych. Jednak teraz definitywnie kończę okres uśpienia, złych myśli, szarości. Może temperatura za oknem nie jest jeszcze zachwycająca, ale rozpoczynający się marzec to znak dobrych zmian. I dlatego wiem, że będzie lepiej :-). Wierzę, że także to miejsce się ożywi.
A na zdjęciu pyszne drugie śniadanie w postaci jogurtu stracciatella w dużym, 500 g słoju. Oczywiście nie zjadłam wszystkiego za jednym razem ;-).

8 komentarzy:


 1. Jogurt wygląda przegenialnie :)Mam nadzieję, że będziesz częściej coś dodawać, tak fajnie się czyta twojego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie jadłam tego smaku i tym bardziej ze słoika, ale wymiatasz :) O tak częsciej notki i to z Bianką, to byłoby coś! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham wszystkie Almighurty <3

  OdpowiedzUsuń
 4. najwazniejsze to zostawic za soba szara przeszlosc, wkroczyc z usmiechem w terazniejszosc i pozytywnie zerkac w przyszlosc :) samych slonecznych chwil Ci zycze juz teraz! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego akurat jogutu nie jadłam, ale rosyjskie ciacho, marcepan i kokos z białą czekoladą uwielbiam. :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki :) i bywaj tutaj częściej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasami potrzeba czasu aby wszystko wróciło na właściwe tory. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny blog , oby tak dalej !
  zapraszam do mnie
  http://wersy-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń