08.06.2013

Powracam truskawkowo!

Dzień dobry! Wracam i to z jakim smakiem :D W końcu są, nasze pierwsze, polskie, ekologiczne truskawki! Już dawno nie jadłam tak pysznych, słodkich i dużych truskawek. Wczoraj mama zrobiła miłą niespodziankę i przyniosła aż trzy kubełki. Trochę zjedzonych od razu, trochę do dzisiejszego śniadania i reszta powędruje do jakiegoś słodkiego wypieku bądź kompotu.
Miałam ochotę właśnie na takie śniadanie. Gęsta owsianka na mleku ze świeżymi owocami i kubek ulubionej karmelowej cappuccino :-) Idealny początek pierwszego wolnego dnia. Wczoraj był oficjalnie ostatni dzień zajęć i teoretycznie od poniedziałku sesja. Jednak praktycznie, dla mnie oznacza już wolne, bo nie mam żadnego egzaminu. Tylko za niecałe dwa tygodnie muszę wybrać się po zaległy wpis zaliczeniowy i w międzyczasie odbyć krótką praktykę. To wszystko zwiastuje, że nareszcie mogę poświęcić więcej czasu sobie i przyjemnościom. Mam zamiar również więcej czasu spędzać w kuchni i pokazywać Wam co nowego wyczarowałam ;-)
Moje plany wakacyjne nie są tak barwne jak zeszłoroczne, ale kto wie, może coś jeszcze się zmieni. Póki co wiem, że za dwa lub trzy tygodnie jadę z przyjaciółką na zakupy do Berlina. Taka jednodniowa wycieczka :-)
Bianka w bratkach :D Jak cudownie ciepło! Piękne czerwcowe dni... W taką pogodę Bianeczka uwielbia przesiadywać na balkonie.
Słonecznego weekendu!

6 komentarzy:

 1. Marzę o wyjeździe do Berlina! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. pyszny powrót z pysznymi truskawkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. pychota! u mnie właśnie mrożą się sorbety :) proszę o małego głosika na mojego bloga http://www.blogmiesiaca.blogspot.com/ thanks :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie powroty to się rozumie ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale Ci zazdroszczę, u mnie niestety egzaminy od poniedziałku :<

  OdpowiedzUsuń
 6. W końcu są .. nasze kochane truskawki :)

  OdpowiedzUsuń