06.10.2013

Zmiany

Każda pora jest dobra na zmiany. W tym wypadku zimna i melancholijna jesień. Przez ostatnie tygodnie sporo rozmyślałam nad blogiem (szkoda, że tak intensywnie nie skupiłam się na pracy licencjackiej... a sama nie chce się zacząć pisać). Wiem, że bardzo istotne są regularność, ciekawe wpisy i odwiedzanie Waszych blogów. I na tym zamierzam się w pełni skoncentrować. Barbarella od początku nie była blogiem czysto kulinarnym i tak też pozostanie. Chwytałam się różnych tematów, ale nie wszystko jest moją mocną stroną. I tak na przykład moda, outfity, uroda są w kręgu moich zainteresowań, lecz nie na tyle aby o tym szerzej pisać. Jeśli już, to mogę coś czasem wspomnieć przy okazji innego wpisu. Podobnie ma się sprawa z kilkoma innymi etykietami, które próbowałam wprowadzić na dłużej. Postaram się to wszystko uporządkować, a tymczasem przedstawię co nowego wymyśliłam.
Wpisy cykliczne. Już pojawiło się Sobotnie śniadanie, które jest co tydzień (wczoraj wpis się nie pojawił, bo bateria w aparacie rozładowała się). Oprócz tego będą jeszcze dwa cykle. Słodko - przepis na coś słodkiego raz lub dwa razy w miesiącu (mniej więcej w połowie miesiąca) oraz BB - czyli co u mnie i u Bianki w życiu mruczy, co tydzień w niedzielę. Poza tym zdarzą się również okazjonalne wpisy cykliczne.
Na koniec... zastanawiam się nad zorganizowaniem małego konkursu. Lada moment napiszę post numer 500, więc to chyba dobra okazja ;-) Nagrodą mógłby być rysunek mojego autorstwa, tylko pozostaje kwestia zadania konkursowego. Co o tym myślicie?
Bardzo chętnie poznam Wasze opinie na temat zmian i proponowanego konkursu :-)

4 komentarze:

 1. Uwielbiam wpisy cykliczne :) Wow 500 wpisów, pięknie :) !

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpisy cykliczne są fajne :)
  Gratulacje z okazji 500 wpisów!

  OdpowiedzUsuń
 3. podobają mi się te zmiany! czekam na kolejne wpisy ;*
  miłego tygodnia!

  OdpowiedzUsuń
 4. jsk najbardziej cykliczne wpisy! to jest super :)

  OdpowiedzUsuń