17.05.2015

Mruczne śniadanie - jajko w koszulce

Kolejny weekend dobiega końca. Kolejne dni maja uciekają niepostrzeżenie, co w sumie mnie cieszy, bo lato się zbliża wielkimi krokami. Poza tym, jeszcze w tym miesiącu mam kilka fantastycznych okazji do świętowania i już nie mogę się doczekać wypieków :-). Mniej więcej od zeszłego roku piekę zdecydowanie mniej, ale sądzę, że czas to zmienić i znów wypróbowywać wciąż piętrzący się stos przepisów.
jajko w koszulce podane na grzance z sosem holenderskim i szczypiorkiem

Dziś zasmakowałam jajko ładnie ubrane w koszulkę ;-). Do tego delikatny sos i chrupiąca grzanka. Śniadania z jajkiem zawsze są pyszne!
Trink 'ne Coke mit Anja... und Bianka ;-).

5 komentarzy:

 1. Takie pyszności :) Uwielbiam jajka zwłaszcza na śniadanie, a w koszulkach planuję zrobić od dłuższego czasu i ciagle wydaje mi się, że nie wyjdą, więc smażę omlety i jajecznicę :) mam tyle kulinarnych planów na "po powrocie do domu", że chyba się ze wszystkim nie wyrobię, ale jak można by nie skorzystać z okazji, że mamy własne jaja? też takie zrobię :P i na pewno z dużą ilością szczypiorku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Co racja to racja śniadanie z jajkiem zawsze jest pyszne :D Takie rozlane...moje ulubione :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie smaczne śniadanie! Aż chce się zjeść <3

  OdpowiedzUsuń
 4. mrrrrr.... aż chce się mruczeć na widok tego smakołyku *___*... a Bianka jak zawsze rewelacyjnie przesłoooodziutka :3

  OdpowiedzUsuń