27.04.2011

27 kwietnia 2011

Dzień dobry! Dzisiaj wstałam wyjątkowo wcześnie, już kilka minut po siódmej. Zjadłam dobre śniadanie składające się z miski płatków kukurydzianych z truskawkami i mlekiem :) Doprowadziłam się do porządku i niedługo idę do miasta.
Za oknem świeci piękne słońce, trzeba korzystać ;) A nawiązując do tej wiosennej, kolorowej aury zamieszczę rysunek, który powstał już trzy lata temu. Obecnie rysuję kilka prac, więc jak tylko skończę, pokażę je tutaj.
Miłego dnia!

8 komentarzy:

 1. Aha też bym chciała pojechać na ich koncert ;).
  Oh... masz talent! ;D rysunek boski. skoro 3 lata temu tak malowałaś to jak teraz malujesz? Aż się boje! ;P
  Oczywiście czekam na więcej prac! ;D.

  OdpowiedzUsuń
 2. 2 razy ? Nie wiedziałam! Wiem, że raz byli. Dopiero teraz się dowiedziałam od Ciebie, że drugi raz byli. Oj... fajnie by było ;D. Nie musisz dziękować. Ja tylko mówię prawdę jest cudowny ;*.
  Mam nadzieje. Znów nie będę mogła się napatrzeć na te dzieła ;D.

  OdpowiedzUsuń
 3. A... To mam nadzieje że jak znów bedzie koncert to odbedzie się w łodzi bo mam niedaleko xD.
  na obu byłaś koncertach ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Może bedzie ale nie tak prędko skoro rok w tamtym roku byli. Tylko, że ty jesteś pełnoletnia. Moi rodzice boją się o mnie ;/. czasami mnie to aż przeraża xD. Jakbym im powiedziała że chce jechać do Warszawy to albo z nimi albo z siostra! ;/. To już lepiej z siostrą wole. Masz fajnie ;D. Na twoim miejscu bym jeździła do Niemiec bo tam co jakis czas mają koncerty a poza tym jak sama powiedziałaś masz blisko.

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuje! :) ;* ojej, koleżanka w niemczech? :) jak świetnie. ja się wybieram w wakacje na parę dni na tripa po niemczech. z resztą, pewnie będę pisać o tym na blogu. ;) no, do września niby czas, ale fakt - warto pozbierać trochę więcej kasy, żeby sobie coś kupić i nie żałować. ;)
  a rysunek bardzo ładny, mimo, że nie przepadam za mangą! ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. no, ciekawe, ale straszliwie dużo roboty! :o bremen? jak fajnie! ;) kojarzy mi się z tym pewna smieszna anegdotka odnośnie th, ale nie napiszę Ci jej, bo to taka sytuacyjna, więc nie wiedziałabyś o co chodzi. :) w każdym razie my mamy w planie berlin, magdeburg, loitsche oraz hamburg. :) i już się doczekac nie mogę, bo kocham niemcy całym sercem! :) nawet miałam być na filologii niemieckiej, to znaczy byłam. no ale, stara historia... ;)
  oo, to ja się już doczekać nie mogę tego portretu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny rysunek, jak zawsze zresztą :) a doczekam się tego dla mnie?:P
  Fakt mamy ciepłą wiosnę, ładną pogodę, oby latem również było cieplutko

  OdpowiedzUsuń