29.04.2011

29 kwietnia 2011

Hej! Właśnie oglądnęłam królewski ślub i się wzruszyłam. Piękna ceremonia, podobało mi się. Jestem osobą, która szybko się wzrusza, a w szczególności przy takich uroczystościach jak śluby.
Od paru dni zapowiadają burze, ale żadnej jeszcze nie było. Dzisiaj jest przepiękna pogoda, cieplutko, około 24 stopni. Szkoda, że ma się ochłodzić.
Zaczyna się długi weekend. Nie mam konkretnych planów. Posiedzę w domu i będę rysować, bo mam trochę roboty. Tymczasem dodaję jeszcze jeden rysunek w stylu mangi. Powstał cztery lata temu. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :)

5 komentarzy:

 1. Oglądałaś?:P I co warto sobie księcia szukać? xD heheh ja jakoś nie chciałam zresztą zajęta byłam :)widziałam tylko chwilę, masakrycznie dużo ludzi tam. No ale oby było lepiej niż z jego mamą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh... Z rodzicami to urwanie głowy xD. Przyjechać pewnie przyjadą tylko ciekawe kiedy. Ja słyszałam, że za rok mają przyjechać. Myślałam, że tam są najczęściej bo podobno tak mieszkają i najwięcej jest koncertów. Co do ślubu to nie oglądałam słyszałam jedynie że miało być 2000 osób. Zgadzam się pogoda piekna,ale przed chwilą u mnie padało i szare chmury się zbliżają ;/. Podoba, Podoba jak takie cudo może się nie podobać ;D. Kocham Mange i Anime, a ty ? Zgaduje, że też skoro narysowałaś Mange ;D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie jakoś nie kręci ten ślub. Od kilku dni nic ciekawego w TV nie było, tylko to, czy długo ten związek będzie trwał, ile dzieci będą mieli i w ogóle takie różne pierdoły. Ot, wszystko, co do tej pory znałam, stało się jednym wielkim źródłem plotek i pogłosek. A tego bardzo nie lubię... co kogo obchodzi czyjeś życie? Powinno się zajmować swoimi sprawami, a nie śledzić innych. I nie mam tu na myśli takiej całkowitej obojętności wobec świata, bo wiadomo, że trochę się trzeba tym wszystkim interesować, żeby się nie zagubić. Takie mamy realia. Ale żeby robić zakłady o to, ile jakaś tam zupełnie obca para ze sobą będzie? To się w głowie nie mieści.

  U mnie raz potężnie grzmotnęło i to wszystko. Chciałabym bardzo, żeby w końcu jakaś burza porządna była, bo ta parnota żyć mi nie daje. Oczywiście, pod warunkiem, że ta burza będzie w dzień, a nie w nocy.

  A ja się właśnie zorientowałam, że długi weekend majowy się zaczął. Jakoś tak szybko mi ten czas minął... przysięgłabym, że wczoraj dopiero Sylwester był.

  Przepiękny rysunek. Uwielbiam mangę. A te piórka są tak fantastycznie lekkie. Mmm... chyba się bardziej po tym Twoim blogu rozejrzę :)

  / frazesy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba wrzucić na luz i się sobą zająć, bo tylko człowiekowi się od takiego oglądania tego mózg zlasuje ;)

  U mnie burza przeszła bokiem dwa razy i praktycznie nie mam już czym oddychać.

  A mi będzie miło, jeśli przeczytasz coś z tego, co ja napisałam, bo tak się napracowałam, Tobie też ładnie napisałam komentarz, a tu w zamian takie nic otrzymuję ;)

  / frazesy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyjechać napewno przyjadą bo wiedzą że mają duzo tu fanów. No niby tak ale słyszałam że tam najwięcej dają koncertów. Mangą i Anime zaczełam się interesować jak miałam z 10 lat coś koło tego. Ja również miałam w tedy wiekszą faze ale nadal to lubie. Oh... Tak pooglądać i poczytać ;D. Moja ulubioną bajką w tym rodzaju jest Shin-Chan. A twoją ? To jest to. I dobrze ci to idzie.

  OdpowiedzUsuń