30.12.2011

Jeszcze jeden dzień

Rok się kończy, czas podsumowań, przemyśleń i nowych postanowień. Dla mnie ostatnie dwanaście miesięcy przyniosło radości i smutki, zmiany, spełnienie niektórych małych marzeń i nadzieję na jeszcze lepszy przyszły rok 2012. Wiem czego chcę i wytrwale będę do tego dążyć. A Sylwester? Ostatni spędziłam w Niemczech u Weroniki w Bremen i to był mój pierwszy za granicą. Pamiętam jak się cieszyłam na ten wyjazd, choć mróz i góry śniegu nie napawały optymizmem aby gdziekolwiek wyjeżdżać. Mimo drobnych przeszkód szczęśliwie dojechałam i miałam udany początek Nowego Roku. Tym razem będę sama (no, z młodszym bratem, który będzie wlepiony w swój komputer, więc...) z lampką ulubionego wina włączę tv, posłucham muzyki..
I coś jeszcze o muzyce.. Lana Del Rey. Od kilku dni wsłuchuję się w jej utwory. Jeśli ją kojarzycie, to zapewne z piosenki "Video Games", która również mnie urzekła. Jednak polecam przesłuchać także inne kawałki. 
Mnie oczarowały. A to mój faworyt:

9 komentarzy:

 1. A mnie Laną Del Rey zaraziła Trójka. I nie da się nie ulec jej urokowi!
  A co do Sylwestra, to ja za nim nie przepadam. Takie wszystko na siłę. Wolałabym spędzić go w pidżamie, z lampką wina niż gdziekolwiek iść. Ale już za późno, może za rok mi się uda.
  Udanego i szczęśliwego 2012 roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja Lanę Del Rey wypatrzyłam na którymś z blogów i z ciekawości włączyłam. O tak, nie da się nie ulec jej urokowi :)
  Szczerze, to też nie przepadam za Sylwestrem, ale miło jest go spędzić z bliskimi osobami :)
  Dziękuję i Tobie również wszystkiego dobrego w 2012 roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też nie przepadam za sylwkiem... kiedyś co roku spędzałam go w domu z rodzicami... dopiero zeszły rok był przełomowy... bo była u mnie paczka przyjaciółek... a w tym roku to już w ogóle szaeje bo idę na salę się wytańczyć :D ale znam samotne sylwki... przyszły będzie lepszy!! Szczęśliwego Nowego Roku!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Za rok na pewno uda nam się wyjechać na Sylwestra :) Już odkładam, mam 10 zł ! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też się w nią wsłuchuję, a uzależniła mnie piosenka blue jeans...
  Najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. my w zeszłym roku we wrocławiu byliśmy, a teraz w domku, mieliśmy spędzić z Pawła rodzeństwem, ale niech się cieszą nastolatki, że moga być sami ;) a my z moimi rodzicami.
  szczęśliwego roku ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Siaśka dziękuję! Życzę udanej zabawy!;* i wzajemnie szczęśliwego Nowego Roku! :)

  Weronika mam nadzieję, że pojedziemy :) Też odkładam i mam już 40 zł, haha ;D

  Kaś oo, "Blue Jeans" jest świetne.. Dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego w Nowym Roku! ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja słucham w kółko "Born to die", na początku w ogóle mi nie podchodziły jej piosenki, a teraz nie mogę się od nich oderwać :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń