09.09.2012

Najważniejsze

Chwile, emocje, osoby. Czas który przeżywamy jest jedyny i niepowtarzalny. Wszystko dzieje się tylko raz, ale zawsze możemy sprawić aby coś się powtórzyło i wniosło coś nowego. Każda sekunda, minuta, godzina jest cenna i może zapisać się w naszej pamięci. Spotykamy różnych ludzi, robimy różne rzeczy i odwiedzamy różne miejsca. To nas kształtuje. Po jakimś czasie zdajemy sobie sprawę kto i co jest dla nas najważniejsze. Minione wakacje, dni, spotkania, rozmowy uświadamiają mi dla kogo jestem ważna i kto jest moim prawdziwym przyjacielem. Dziękuję :-)
W pierwszych wrześniowych dniach objadałam się ostatnimi ogródkowymi malinami, spotkałam się ze wspaniałą przyjaciółką, podziwiałyśmy obłoki odbijające się w tafli wody, wspominałyśmy, upiekłyśmy.
I wiem, że kocia miłość jest bezcenna.

Pięknego, ciepłego tygodnia!

5 komentarzy:

 1. Kociak i uśmiech na twarzy, a od razu robi się milej.
  Tobie też, miłego!

  Btw. zmieniłam adres bloga na relishmeals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę kota, przyjaciela, malin! i talentu do gotowania:)

  Oby ten tydzień nie zleciał tak szybko jak poprzedni! pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze to doceniać to co dzieję się w życiu. nauczyć się czerpać radość z każdej chwili i z każdego wydarzenia. wszystko co się dzieje w życiu ma jakiś sens i wszystko czegoś na uczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłe wspomnienia ;)
  ach, też bym sobie sprawiła kociaka...najlepiej brytyjczyka, ale często mnie w domu nie ma, a wynajmuję po studencku. To by biedne kocie było samotne.

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. oooo pokazałaś swoje zdjęcie:D to rzadkość xD

  OdpowiedzUsuń