01.03.2013

Marzec

Marzec, słońce, wiosna! Choć dość nieprzyjemny chłodny wiatr przeszkadzał, to jasno świecące słońce na błękitnym niebie miło ogrzewało twarz. Wiosna jest tuż za rogiem, dzień coraz dłuższy, nareszcie!
Dobrze, że już weekend. Za mną tydzień troszkę stresujący, ale udało mi się załatwić co trzeba. Teraz chwila odpoczynku i będę musiała zabrać się za kolejne obowiązki. Moja szafa wciąż czeka na uprzątnięcie i chyba wiosenne porządki to jest odpowiedni czas. Wywalić to co zbędne i zaopatrzyć w coś nowego. Planuję zakupy, bo mam kilka rabatów i szkoda aby przepadły ;-)
Na zdjęciu owies zasiany specjalnie dla Bianki. Już zdążył pięknie wyrosnąć i Bianeczka bardzo chętnie podgryza czyniąc w doniczce spustoszenie. A nawet udało jej się zwalić całość z parapetu...

Słonecznego weekendu!

8 komentarzy:

 1. mój świniak też lubi sobie wiosną wcinać owies :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja czekam z utęsknieniem na wiosnę, dzisiaj na ulicach deszcz.

  OdpowiedzUsuń
 3. To teraz czekamy na tę prawdziwą wiosnę, która zbliża się ogromnymi krokami ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. a u mnie coś tej wiosny nie widać, mam nadzieję że się zjawi prędko.
  a szafę ostatnio sprzątałam, wstyd przyznać, ale zabierałam się za to od wakacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. A może druga donica z kocimiętką? Mruuu? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Barbarello, pokaż nam nowości w Twojej szafie ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. wszysycy czekamy, czas zrzucić zimowe futro i przywitac wiosnę w pieknych spzilkach:)haha robie tez przeglad starych zreczy do oddania innym aby miec miejsca na nowe:)uwielbiam robic taki maly porzadek, dodaje mi przestrzeni i humoru:)

  OdpowiedzUsuń