01.01.2014

2014!

Witajcie w 2014 roku! Sylwestrowy wieczór w towarzystwie przyjaciółki był świetny. Dużo rozmów, przekąski, oglądanie filmów, robienie zdjęć i toast. W dobrych humorach pożegnałyśmy stary i przywitałyśmy Nowy Rok.
A po tym czekają na nas nowe plany i wyzwania. Nie mam listy postanowień, ale dwie rzeczy chcę zmienić. Przede wszystkim lepsza organizacja czasu, bo to mój odwieczny problem, a wiem, że jak chcę to potrafię. Po drugie, z myślą o swoim zdrowiu - kłaść się wcześniej spać. Dzięki takim zmianom będę sobie wdzięczna ;-)

Rok temu pisałam o pewnym projekcie. Słoik dobrych wspomnień, czyli każdego dnia zapisywałam na karteczce większe lub mniejsze radości dnia i wrzucałam do szkatułki. Po upływie dwunastu miesięcy wyjęłam wszystkie kartki i poczytałam, co dobrego mnie w minionym czasie spotkało. Kto jeszcze brał udział?
Przyznam, że sumiennie spisywałam swoje wspomnienia i uzbierałam 365 karteczek :-) Miło się czyta i przypomina opisane zdarzenia. To była ciekawa akcja i może jeszcze kiedyś do niej powrócę.

6 komentarzy:

 1. Wow fajny pomysł :) !

  Ps. Mam ten kubek, jest przeuroczy ale niestety wyszczerbiony kupiłam - nie zauważyłam :(

  OdpowiedzUsuń
 2. ta akcja była świetne, niestety nie mam wszystkich karteczek, ale kolejny raz, czemu nie? :)
  witam w nowym roku i wszystkiego dobrego! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialny pomysł z tym zbieraniem pozytywnych wydarzeń :) Chyba i ja spróbuję, w gorsze dni, zawsze można go otworzyć i sobie poczytać o miłych rzeczach

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł z tym słoikiem. No i gratuluję 365-dniowej sumiennej realizacji projektu. Było co wspominać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam te zdjęcia już gdzieś...oczywiście mam na mysli te karteczki. Na jakims photoblogu.Zainspirowałam się i zaczynam zbierać wspomnienia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie prowadziłam... Nawet nie wiedziałabym co by zapisywac bo mało kiedy spotyka mne cos radosnego :(

  OdpowiedzUsuń